BALANCE CLUB PRAHA
Balance Club Brumlovka je exkluzivní fitness a welness klub na Praze 4. Nabízí nadstandartní služby v oblasti fitness i relaxace. Nově se může tento klub pochlubit jednou z nejatraktivnějších funkčních zón v České republice.
DTJ HRADEC KRÁLOVÉ
Jedno z největších tenisových center TENIS-CENTRUM DTJ v Královéhradeckém kraji má svůj vlastní příběh. Ten začínal vybydleným barákem se starým asfaltovým hřištěm a s nijak zajímavým parkem v okolí.
RED HAT BRNO
Pobočka RedHat Brno je největším světovým střediskem hned za hlavním sídlem v USA a nedávno se dokonce rozrostla o další budovu.
FREEDOM HUSTOPEČE
Klientům z jižní Moravy se otevřel atraktivní a komplexní fitness klub. Je zcela nadčasový a plně využívá potenciál celé budovy, která se nachází nedaleko nádraží v Hustopečích.
J & J PRAHA
J&J patří k největším světovým výrobcům kosmetických přípravků na světě. Snad každý v životě vyzkoušel některý z obrovské řady produktů této světoznámé značky. Špičkové výrobky může produkovat pouze špičkový tým a toho si je společnost J&J velmi dobře vědoma. Nejen proto si své kolegy udržuje ve skvělé kondici v luxusním firemním fitness centru.
MATRIX JIHLAVA
Říká se jim „brownfields“. Jde o bývalé tovární, skladovací nebo třeba vojenské budovy, které čekají na svůj nový „život“. A nový život dostala také jihlavská budova, která kdysi patřila k továrnímu komplexu Tesly.
URAL SOKOLOV
Bývala tu prodejna a sklad nábytku. Teď „na Uralu“ tepe místo, ve kterém si každý člověk, který miluje pohyb, najde to své.
AS NOVÝ JIČÍN
Název vznikl spojením počátečních písmen majitelů Aleše a Sisi. Sportovní a trenérská minulost Aleše Zedníka a vystudovaný mezinárodní obchod a management jeho přítelkyně Silvie Szolnokyové dal vzniknout perfektnímu týmu mladých lidí, kteří se o svůj zájem o sport a zdravý životní styl rozhodli podělit s ostatními.
PARK HOLIDAY BENICE
Park Holiday Congress & Wellness Hotel Praha je komfortní čtyřhvězdičkový hotel, který je součástí resortu Park Holiday. Pravidelně se umisťuje mezi nejlépe hodnocenými hotely v České republice! Komplex je situován v jihovýchodním okraji Prahy, v malebném koutu přírodního parku Botič - Milíčov. Součástí areálu je Health & Leisure Club s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb. Revitalizované fitness centrum je tak dalším lákadlem pro všechny milovníky pohybu.
Ukaž více

BALANCE CLUB PRAHA

DTJ HRADEC KRÁLOVÉ

RED HAT BRNO

MATRIX JIHLAVA

FREEDOM HUSTOPEČE

J & J PRAHA

URAL SOKOLOV

AS NOVÝ JIČÍN

PARK HOLIDAY BENICE

ZAVOLEJ NÁM :

+420 605 941 667

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon